Kim jesteśmy?

Przede wszystkim jesteśmy zwykłymi ludźmi, mieszkańcami Wesołej i Sulejówka. Jest nas spora grupa, bo ponad 9 tysięcy osób. Wszyscy zgodnie uważamy, że wydanie decyzji na budowę Wschodniej Obwodnicy Warszawy w najgorszym wariancie tzw. zielonym na nasypie przez Centrum Wesołej i Sulejówek jest największym złem jakie mogło nas spotkać i podejmujemy wspólne działania mające na celu jak najszybsze uchylenie tej decyzji.

Mimo dzielących nas różnic, bo w tak licznym gronie są ludzie reprezentujący chyba wszystkie możliwe poglądy i zapatrywania – jednego jesteśmy pewni: O nasz wspólny dom, o dobro naszej ukochanej dzielnicy i miasta warto i trzeba walczyć!

Wspierani przez lokalne stowarzyszenia, kluby, koła, organizacje i instytucje staramy się zachować unikalny charakter dzielnicy Wesoła i miasta Sulejówek.

Nie możemy się doczekać momentu, kiedy z naszego horyzontu zniknie widmo obwodnicy przez centrum Wesołej i Sulejówek. Wtedy razem, wykorzystując potencjał tylu wspaniałych i zaangażowanych ludzi, przystąpimy do realizacji wielu nowych projektów, które nie tylko będą służyły rozwojowi naszej dzielnicy i miasta ale uczynią je jeszcze piękniejszymi i bardziej przyjaznymi dla mieszkańców.